חברת האחים פרטוש בע"מ הוקמה בשנת 1974 על ידי האחים פרטוש. בשנת 1993 קיבלו האחים פרטוש זיכיון מטעם חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, והמקום הפך למרכז שירות מורשה ולסוכנות שיווק ומכירה של רכבי טויוטה.

 

בשנת 2006, עקב גידול בפעילות מרכז השירות, עלה הצורך להרחיב את מרכז השירות ואולם התצוגה. לשם כך נרכש מגרש בגודל 2.5 דונם ועליו הוקם המבנה החדש והמפואר בהתאם לאמות המידה הבינלאומיות של חברת טויוטה העולמית.

 

עם השנים הצטרפו עובדים נוספים שהפכו לחלק ממשפחת טויוטה אחים פרטוש המורחבת. כיום ניתן לומר בגאווה שסוכנות משנה טויוטה - אחים פרטוש- פועלת כמשפחה אחת גדולה המעניקה את השירות ואת רמת המקצועיות הטובים ביותר ללקוחות טויוטה. מהמשפחה שלנו למשפחה שלכם.

 

 

 

איכות ושירות בדרך שלכם


עובדי ומנהלי סוכנות משנה טויוטה - אחים פרטוש עוברים הדרכות והכשרות על ידי טויוטה העולמית על מנת לשמור על רמת מקצועיות גבוהה ולהתעדכן באופן שוטף בידע החדשני והמתקדם ביותר בענף הרכב.
יועץ שירות אישי מקבל את הלקוחות, מלווה אותם ומבצע עבורם את כל הפעולות הנדרשות על מנת לחסוך בזמן ההמתנה במהלך התיקון והטיפול השוטף. לרשות הלקוחות פינת המתנה הכוללת: קפה, TV, עמדות אינטרנט ועיתונים. 
מרכז השירות פועל באמות מידע מחמירות של ISO9001 תוך הקפדה על מיחזור שמנים ושמירה על איכות הסביבה.  

 

 

 

 

מגוון השירותים כולל:

 

 

במרכז השירות אחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה פועלת מערכת בקרת איכות 2002 ISO 9000 אשר מבטיחה תהליכי עבודה איכותיים ונמצאת תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי. 

 

 

בין לקוחות מרכז השירות: משרד הביטחון, משטרת ישראל, חברת החשמל, מקורות, מילואות, קיבוצים, חברות ביטוח והמגזר פרטי.

 

 

איכות ורצון להשתפר באופן תמידי הינם המוטיבים המלווים את מותג טויוטה מאז קיומו. 76 שנות היסטוריה הפכו את טויוטה למה שהיא כיום בעולם כולו .

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות