מכונאות

 

 

 

טיפולי אחזקה וטיפולים שנתיים שוטפים מתבצעים באחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה בכפוף להוראות היצרן ועל ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר אשר עברו הסמכה קפדנית אצל היצרן.

 

 

 

 

 

 • מוסך האחים פרטוש בעכו עובד באופן ישיר אל מול יוניון מוטורס (יבואנית טויוטה בישראל) ומקבל את כל העדכונים השוטפים הנדרשים כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ועדכוני הטכנולוגיה של חברת טויוטה. 

 

 • מחלקת המכונאות במוסך מצוידת במכשור המודרני ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר, על פי הדרישות והתקנים המחמירים של טויוטה העולמית ושל משרד התחבורה.

 

 • בתקופת האחריות מבוצעים הטיפולים תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד 100% TOYOTA - השומרים על איכות הטויוטה שלכם ועל בטיחות הנוסעים.

 

 • בתום העבודה נבדק רכבך על ידי בוחן רכב מוסמך מטעם משרד התחבורה
 
 
 
 
 
 
 
 

 חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה

 

 

 

 

רכבי טויוטה עומדים בחזית החדשנות והפיתוחים הטכנולוגיים. כלי הרכב מכילים מערכות ממוחשבות מתקדמות, הכוללות עשרות חיישנים אלקטרוניים האחראים על תפקוד הרכב. מחשב מרכזי שולט בחיישנים ומנהל את המידע באופן רציף ובכל רגע נתון.

מרכז השירות שלנו, מוסך טויוטה, פועל עם הציוד החדשני והמתקדם ביותר, זאת על מנת לבצע אבחון מדוייק וממוחשב ולתקן את התקלה באמצעים תכנותיים ומכניים על פי הגדרות היצרן.

 

 

 

שירותי המחלקה כוללים:

 

 • מלאכת האבחון והטיפול במערכות המתקדמות מבית טויוטה מתבצעת באמצעות אנשי צוות טכני מהמיומנים ביותר בעולם ובעלי הידע הטכני הדרוש, זאת תוך שימוש במכשור ומחשוב מתאימים.

 

 • המחלקה במוסך טויוטה מצוידת במכשור לבדיקת מזגנים ואיתור כל תקלה הנוצרת במערכת הקירור והחימום של הרכב.

 

 • מחשב דיאגנוסטיקה לבדיקת תקלות במערכת החשמל מאפשר לטכנאים מוסמכים לבצע אבחון יעיל ופתרון מהיר לתקלה.

 

 • המחלקה הטכנית במוסך טויוטה מצוידת בכל הספרות הטכנית הנדרשת, במחשבים ובמכשירי אבחון נוספים. דבר זה מאפשר איתור תקלות בזמן הקצר ביותר ומוביל לחיסכון בזמן התיקון ובזמן ההמתנה של הלקוח.

 
 
 
 
 
 

  פחחות

 

 

 

מחלקת פחחות וצבע נותנת מענה לכל סוגי הרכב במסגרת תיקון על חשבון חברת הביטוח או תיקונים פרטיים. האחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה מאמינה כי האחריות על תיקון נכון של רכבך מוטלת עליה, לכן היא אינה מתפשרת על איכות החומרים המשמשים לתיקוני פחחות וצבע ואיכות החלפים המותקנים.

 

פחחות וצבע - מדוע כדאי לפנות למרכז שירות מורשה טויוטה?

 

 • שימוש בחלקים מקוריים

 

 • אחריות על תיקוני צבע (פגם בצבע).

 

 • המכשור והטכנולוגיה החדישים והמתקדמים ביותר, תוך שימוש בשיטות צביעה חדשניות השומרות על איכות הסביבה ועומדות בסטנדרטים המחמירים של טויוטה העולמית.

 

 • צוות מקצועי ומיומן שעבר הדרכות והכשרות בטויוטה אירופה.

 

 • התיקונים מתבצעים בשתי דרכים: על בסיס מוסך הסדר דרך חברת הביטוח או באופן פרטי לפי דרישת הלקוח.

 

 

 

 

 

 

שירותי כיוון פרונט

 

 

 

האחים פרטוש, מוסך מורשה טויוטה בעכו, מבצע שירותי כיוון פרונט לרכב על ידי מיטב אנשי מקצוע שעברו הכשרה מיוחדת ועושים שימוש במכשירים חדשניים.

מטרת כיוון פרונט היא סידור הגלגלים כך שיהיו מקבילים זה לזה. זווית הגלגלים המדויקת אל מול הכביש משתנה מרכב לרכב אך בכל רכב הגלגלים הקדמיים צריכים להיות מקבילים לגמרי. חריגה מכך מובילה לפגיעה בכיוון הפרונט.

 

 

 

המקרים בהם דרוש כיוון פרונט:

 

 

-כשההגה רועד במהירות בינונית

 

-כשההגה קל או קשה מדי

 

-לאחר שהרכב היה מעורב בתאונה

 

-כשהרכב נפגע ממכשול במהירות גבוהה

 

-כשהצמיגים שחוקים

 

-לאחר החלפת צמיגים, ציריות ועוד

 

-לאחר שמבצעים תיקונים הקשורים במתלים, בגלגלים וכו'

 

 -חלק מבדיקה שגרתית של הרכב

 

 

 

 

 

יש חשיבות רבה לבדיקה זו שכן היא נועדה להבטיח את בטיחות הרכב והנוסעים בו. כמו כן, חשוב לבצעה במוסך מורשה משום שכיוון הפרונט צריך להיעשות בהתאם להוראות היצרן.

מוזמן לחייג אלינו ולקבוע בדיקת כיוון פרונט לרכבך: 04-9018200

 

 

 

 

 

 

שירות הכנת הרכב לטסט

 

 

 

כחלק מהשירות לחברי מועדון הלקוחות ולמצטרפים חדשים, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מיוחד חינם של בדיקה והכנה לטסט הרכב (רישוי שנתי) לחיסכון בזמן ובכסף.

 

 

השירות כולל:

 

 

 • שירות ההכנה לטסט לרכב כולל בדיקות של מערכות הבלמים, הבולמים, ההגה, האורות ועוד.

 

 • תיקון הליקויים באופן מיידי במרכז השירות (בתשלום- בהתאם להיקף התיקון הנדרש).

 

 • הרכב נלקח על ידינו למכון הטסטים הקרוב, ואנו מבצעים עבורכם את מבחן הרישוי, בקלות ובמהירות, כך שתוכלו בזמן הזה להמתין בנוחות במרכז השירות שלנו. 

 

 • כל שעליכם לעשות: להביא את הרכב עם צילום תעודת זהות, אגרת רישוי משולמת ותעודת ביטוח בתוקף.

 

 

 

 

 

 

חייג אלינו לתיאום מועד לבדיקת הכנה לטסט לרכבך: 04-901820

 

  שירות בדיקת המוכנות למבחן הרישוי והעברתו, אינה כוללת את: תשלום אגרת הרישוי, תשלום האגרות ותיקון הליקויים.

 

 

 

 

 

 

 

בדיקות קיץ וחורף ללא עלות

 

 

 

מרכז השירות של האחים פרטוש -סוכנות משנה טויוטה מזמין את קהל לקוחותיו ליהנות מבדיקות חורף וקיץ ללא תשלום. בדיקות אלה נועדו להבטיח את תקינות ובטיחות הרכב, והן ניתנות כחלק ממערך שירות כולל ומקיף שמעניק מרכז השירות של האחים פרטוש ללקוחותיו.

 

ישנה חשיבות רבה לבדיקות הקיץ והחורף, שכן תנאי מזג האוויר משפיעים רבות על תקינותו ופעילותו של הרכב, וכתוצאה מכך על בטיחות הנוסעים בו. מומלץ לבצע את הבדיקות הללו כחלק משגרת הבדיקות והטיפולים לרכב.

 

 

 

בדיקות החורף והקיץ כוללות:

 

• בדיקת בלמים – מערכת הבלמים של הרכב, על כל חלקיה, נבדקת בקפידה: חיבורי בלמים, בלם העזר, בלם השירות, נזילות, יעילות הבלימה, דוושת הבלימה ועוד.

 

• בדיקת צמיגים – צמיגי הרכב נבדקים על פי כל הפרמטרים: לחץ אוויר התואם את הוראות היצרן, שחיקה חריגה, חריצים וחתכים, דפנות ועוד.

 

• בדיקת היגוי – איזון וכיוון של מערכת המתלים וההיגוי.

 

• בדיקת חשמל – מערכת החשמל של הרכב, על מרכיביה, עוברת בדיקה מקיפה כדי לוודא תקינות מלאה: מצבר, אורות בלם ורוורס, אורות ראשיים, פנסי איתות, אורות חנייה, מתזים, צופר ועוד.

 

• בדיקת חימום/קירור – מעבר לנוחות ונעימות הנסיעה הן בעונת הקיץ והן בעונת החורף, ישנה חשיבות בטיחותית לתקינות מערכת החימום/קירור ברכב. לכן, נבדקת, בין היתר, מערכת הפשרת האדים, שכן אי תקינותה עלולה לפגוע בשדה הראייה של הנהג.

 

• בדיקת מגבים – נבדקת תקינות פעולתם של המגבים ומרכיביהם: הלהבים והמתזים.

 

*תכולת הבדיקה על פי חוזר תוויות חורף איגוד המוסכים, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

*כפוף לתקנון

 

 

מוזמנים כבר עכשיו להגיע עם רכבכם לבדיקה ללא תשלום במרכז השירות אחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה, ולהבטיח לעצמכם נסיעה נעימה ובטוחה.

 

חייגו אלינו לתיאום בדיקה ללא חיוב: 04-9018200

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות